Canlı Sohbet

Türk kızları ile canlı sohbet etme ve dahası uzun vadeli samimi dostluklar kurma imkanı sunan Cep Arkadaşlık Canlı Sohbet Hattı; uygun fiyatlı, 7/24 aktif ve kaliteli sohbet keyfi sunan bireysel bir servis hizmetidir. Cep telefonlarından tek bir numara çevirerek doğrudan sohbete bağlanma imkanı sunan Cep Arkadaşlık; Turkcell, Türk Telekom Mobil ve Vodafone abonelerine özel, kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı bir canlı sohbet servisi sunmaktadır.

Canlı sohbet için numaramızı arayanlar öncelikle ücretsiz olarak sunulan, 15 saniyelik bir bilgilendirme mesajı dinlemektedir. Bu bilgilendirme mesajını dinlemek için herhangi bir ekstra hizmet bedeli ödenmesi gerekmemekte, mesaj sayesinde alınan hizmetin bedeli hakkında da en başından bilgi edinilebilmektedir.

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom Mobil Canlı Sohbet Hatları Sistemi’ne kayıtlı olan Cep Arkadaşlık canlı sohbet servisi, güvenilirlik konusunda hiçbir soru işaretine yer vermemektedir. Sohbet platformumuz abonelik sistemiyle çalışmakta ve işin en güzel tarafı da arkadaş olunan abone ile daha sonra yeniden konuşabilme imkanı sunmaktadır. Her telefon açışında farklı aboneler ile konuşmak yerine arkadaş olduğunuz abonenin dahili sistem numarasını tuşlayabilir, böylelikle sohbete de kaldığınız yerden hız kesmeden devam edebilirsiniz. Cep Arkadaşlık tarafından sunulan bu servis sayesinde aynı aboneyle konuşarak, kalıcı dostluklar kurmanız da çok daha kolay hale gelmektedir.

Cep telefonunuzdan “0044 560 183 195” numaramızı tuşlayarak size özel servis hizmet numaranızı edinebilirsiniz. Kalıcı dostluklara ve samimi sohbete ulaşmak için tek yapmanız gereke, sadece numaramızı tuşlamak…

Bir Cevap Yazın