Sesli Sohbet

İnternet üzerinden yeni arkadaşlar bulmak isteyenlere en hızlı ve pratik yolu gösteren CEP Arkadaşlık, 7/24 aktif olan canlı sohbet hatları ile tamamı Türk kızlarından oluşan operatörlerle sohbet etme imkanı sunuyor. Telefonla samimi bir sohbet ortamında, sıkı dostluklar kurmak isteyen bütün Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom Mobil abonelerine “kişiye özel” arkadaşlık hizmeti sunan CEP Arkadaşlık ile gerçek Türk kızları ile özgürce sesli sohbet etmenin keyfine varacaksınız.

Sitemizin sohbet hatları tamamen güvenilir ve sohbet ortamı da belirli bir kalite seviyesinin üzerindedir. Bunu göstermek için sitemizin sohbet hatları arandığı zaman öncelikle “ücretsiz olarak” 15 saniyelik ücretlendirme bilgisini dinler, sonrasında servisi kullanmaya karar verirseniz sohbete devam edersiniz. Böylelikle sohbete başlamadan önce operatörünüz aracılığıyla yapacağınız ödemeden de kesin biçimde emin olursunuz.

Abonelik sistemi ile çalışan CEP Arkadaşlık sesli sohbet sistemi, istenen abone ile arkadaş olma fırsatı sunar. Bu sayede arkadaş olduğunuz abonelerin dahili sistem numarasını öğrenebilir, dilediğiniz zaman doğrudan bu numarayı çevirerek aynı abone ile konuşabilirsiniz. Aboneleri daha yakından tanımak ve uzun süreli arkadaşlıklar kurarak dostluğu pekiştirme fırsatı sunan bu abonelik sistemi; Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom Mobil Canlı Sohbet Hatları sistemine kayıtlıdır. Güvenlik açısından azami seviyede güvence sunan Cep Arkadaşlık sesli sohbet hattı sistemi, kurumsal kimlikli bir servis hizmetidir.

Cep telefonunuzdan 0044 560 183 195’i arayarak, size özel servis numaranıza hemen ulaşabilirsiniz. Hemen sohbete başlayarak, samimi arkadaşlıklara yelken açmak için numaramızı arayın ve siz de Cep Arkadaşlık sosyal ağının bir parçası olun.

Sesli Sohbet” üzerine 2 düşünce

  1. Geri izleme: İNTERNETTE İLETİŞİM | Hemen Bilişim

  2. Geri izleme: REKLAMLAR | Cocumuyo ama !

Bir Cevap Yazın